Всі українці вже звикли споглядати мордобої народних депутатів у Раді. Бійки бувають настільки видовищними, що їх можна поміщати в блокбастери.

Ось і зараз слуги народу відзначилися вмінням вирішувати конфлікти кулаками. А Одеса славиться колоритними характерами.

В Одесі в п'ятницю, 4 грудня, депутати обласної ради влаштували масову бійку прямо під час засідання першої сесії нового скликання.

Народні обранці ламали меблі і техніку, ображали один одного, обливалися холодною водою. Народний депутат Тетяна Плачкова звернулася до медиків з підозрою на перелом руки. Деякі дзвонили в поліцію з проханням заспокоїти обранців.

Відомо, що конфлікт почався ще з ранку після того, як депутати від трьох політичних сил заблокували трибуну, і тривав більше 11 годин.

Депутати ОПЗЖ, партії Шарія і за майбутнє не могли сформувати більшість і домогтися обрання потрібної їм людини головою облради, так як їм не вистачає для цього голосів: 9 депутатів від ОПЗЖ і один від ЗА майбутнє досі не зареєстровані тервиборчкомом. Депутати зазначених партій переконані, що влада нібито спеціально затягує реєстрацію депутатів.

ОПЗЖ та інші проросійські партії хочуть призначити головою облради заступника голови минулого скликання Вадима Шкарівського, а Слуга народу та її союзники – Григорія Діденка.

В Одеському тервиборчкомі уточнили, що депутати від ОПЗЖ мають в Одеській облраді 24 мандати, Слуга народу – 16, Довіряй справам – 11, Євросолідарність – 10, за майбутнє – 10, Батьківщина — 7, партія Шарія – 6.