На думку ініціатора збору підписів, Кернес був найкращим мером Харкова.

Президента України Володимира Зеленського просять присвоїти звання Героя України померлому меру Харкова Геннадію Кернесу. Це найвища державна нагорода.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Така петиція від місцевого мешканця Олександра Дружанова з'явилася на офіційному сайті Офісу президента.

На думку ініціатора збору підписів, Геннадій Кернес вніс вагомий вклад у розбудову країни та формування сучасної ефективної системи керування містом-мільйонником.

Кернес підвів Олю Полякову під кримінальну справу

"Останні 16 років свого життя, Геннадій Адольфович присвятив служінню своїй країні, її громадянам і, звичайно ж, харків'янам, яких він любив не менше, ніж своє, завжди дороге йому, рідне і таке улюблене ним місто Харків. Його девіз: "На благо міста і всіх харків'ян" став втіленням у життя іншої тези "Не словом, а ділом", — написав Дружанов.

Олександр Дружанов попросив президента присвоїти меру Харкова найвищу державну нагороду — Героя України (посмертно), "як найкращому та видатному міському голові за всю історію міста Харкова та сучасної держави, та за вагомий внесок у розбудову органів місцевого самоврядування".

Нагадаємо, 17 грудня у німецькій лікарні помер очільник Харкова Геннадій Кернес. Він лікувався в клініці "Шаріте", куди потрапив у вересні через ускладнення коронавірусу. У місті оголосили дні жалоби і вже почали готуватися до похорону.