Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як готується до новорічних свят.

"Вчора нарядили вдома ялинку, причому поставили дві - одну внизу, а одну в спальні. Я завжди люблю живі. Це кайф - цей запах, коли заходиш в кімнату і в ніс б'є такий запах. А взагалі-для мене дитячі спогади. Я ліг, включив ілюмінацію на ялинці, лежу, дивлюся, за вікном темно, згадую своє дитинство", - сказав політик.

Ляшко назвав Новий Рік "суперпраздником", що дає можливість повернутися в дитинство.

Олег Ляшко в новому амплуа
Олег Ляшко в новому амплуа

"А ви знаєте кольори наступного року? Це ж Рік Бика, тому кольори наступного року - це сірий і жовтий. Кажуть, червоного в новорічну ніч надягати не треба, щоб не дратувати Бика. Одягайте щось сіре, жовте", - додав він.

Раньше ukrainci.com.ua писали, що український політичний діяч, колишній депутат України Олег Ляшко здався публіці разом з Юлею Тимошенко.

Відповідну публікацію Олег Ляшко розмістив на своїй сторінці в Twitter.

30 листопада народний депутат і лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко відзначає свій день народження. Як відомо, Тимошенко виповнилося 60 років, а виглядає вона точно не так, як зазначено у неї в паспорті.

Екс-депутат України Олег Ляшко вирішив привітати її з ювілеєм і присвятив їй цілий пост. Крім цього, він сказав і про те, що вони знайомі вже 22 роки, і розмістив спільний знімок з Тимошенко.

"З Юлією Володимирівною ми знайомі 22 роки. У нас по-різному складалися стосунки. Але завжди позбавлялася повага. Вона-феномен української політики, справжній боєць і просто чарівна жінка. Юля, вітаю тебе з днем народження, щастя і здоров'я я міцного!",- прокоментував свій пост український політичний експерт.