Відома політикиня Ірина Фаріон жорстко розкритикувала першого Президента Леоніда Кравчука.

Читайте нас у Google News!

Відповідний допис вона опублікувала у мережі Фейсбук.

"Стара, тупа, ворожа, нікчемна почвара. Роззброїло Україну з ядерного статусу, а тепер ще й стирає з лиця землі. Маразматик довбаний. Лакей і раб Путіна. Хай 15 тисяч убитих українських воїнів перекриють шлях його кісткам навіть до сирої землі", - пройшлася Ірина Фаріон.

Стара, тупа, ворожа, нікчемна почвара. Роззброїло Україну з ядерного статусу, а тепер ще й стирає з лиця землі....

Posted by Ірина Фаріон on Friday, July 31, 2020

Раніше Українці повідомляли, що перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук дав інтерв'ю російській пропагандистці Ользі Скабєєвій, у якому пожартував про імпотентів і перейшов на крик, коли мова йшла про кремлівські ЗМІ.

Відповідний ролик з цим з'явився на YouTube

Так, пропагандистка Скабєєва під час розмови з Кравчуком пригадала слова президента України Володимира Зеленського про те, що ТКГ має очолити людина, здатна домінувати, і попросила Кравчука пояснити, як він буде це робити.

"У мене немає амбіцій, немає якихось конкретних цілей. У цьому році виповнилося 64 роки, як я у владі. Вам скільки років?", – поцікавився він у ведучої.

Та, трохи зніяковівши і посміхаючись, сказала, що вдвічі менше.

"Моє домінування буде в тому, що я спробую довести, щоб чули Україну, пішли назустріч один одному і встановили мир. Не може бути миру за рахунок одного або інтересів іншого. Тільки рух назустріч один одному. Чути людей на Донбасі, чути людей в Україні і чути тих, хто має там певний інтерес. Домінування – це не значить бути над кимось, це значить спробувати, щоб люди почули, щоб вони зрозуміли, що немає ніяких інших цілей, тільки мир", – пояснив Кравчук.

Пропагандистка знову попросила уточнити, чому Зеленський вибрав саме слово "домінування".

"Чому ж ви домінувати саме зібралися? Попередній представник не впорався, не домінував?" – поцікавилася вона.

На це перший президент України пояснив, що Леонід Кучма сам подав заяву на складання повноважень.

"Людина має право. Він утомився. Він же теж немолодий, йому за 80 років", – сказав він.