Український блогер та журналіст Юрій Конончук різко висловився про заяву нардепа Галини Третьякової, щодо неякісних дітей.

"У бідних сім’ях народжуються діти дуже низької якості", — слуга народу Третьякова.

Це навіть крутіше за пораду Брагара продати собаку, щоб заплатити за комуналку.

Слуги мочять. Другої нема, а вони х*ярять так, що дим іде. І ця ж людина очолює парламентський комітет з питань соцполітики та ветеранів.

Діти низької якості — це топ. Але страшно за ветеранів. Це як виходить, люди віддають життя і здоров’я задля того, щоб ця слуга таке говорила?

А на війну, все таки, ідуть не мажори. Вони ігнорують повістки і всіляко морозяться. Як от один відомий 4-разовий уклоніст, в якого немає військових друзів та кумів.

Проте є інша сторона сили цього вислову Третьякової. Це ж яке бабліще — аж 860 грн/місяць — стимулює людей народжувати дітей. Це ж космічна сума при наших захмарних цінах, блдь!

І в той же час дитячий обмудсмен Кулеба, який поїхав на червоне світло з дитиною в авто, виступає проти сурогатного материнства.

P.S. Совку нема майже 3 десятиліття. Проте в головах людей — совок лише прогресує і врощується корінням. І за каденції Зеленського цей совок аж надто активно прогресує. Ну, ж бо очолює державу совкова людина", - пише Юрій Конончук.

«У бідних сім’ях народжуються діти дуже низької якості», — слуга народу Третьякова. Це навіть крутіше за пораду...

Posted by Yurii Kononchuk on Thursday, June 25, 2020