Журналіст Михайло Ткач продовжує оприлюднювати відео та матеріали, як поводять себе можновладці на дорозі. Нинішня влада може дати фору багатьом своїм попередникам. Приміром, Андрій Єрмак зловживає службовим становищем використовуючи номерні знаки, якими можуть користуватися тільки оперативники. Ну а що ж говорити про правила дорожнього руху.

"На першому фото мерседес керівника ОП Андрія Єрмака дуже поспішає в бутік Санахант. На другому поспішає на ефір до Савіка Шустера. В обох випадках порушує правила дорожнього руху, в обох їде у приватних справах і в обох випадках на приватному авто підробні номерні знаки або як їх ще називають номерні знаки прикриття. Тобто штрафів за порушення ПДР він ніколи не отримає. Такі знаки використовують оперативники під час оперативно-розшукової діяльності. За законом Єрмак не має права на такі привілеї на дорогах. Але для "слуг народу", виявляється, можна і таке.

Посилання на матеріал "Королі доріг" у коментарях. Приємного перегляду.", - пише Михайло Ткач.

На першому фото мерседес керівника ОП Андрія Єрмака дуже поспішає в бутік Санахант. На другому поспішає на ефір до...

Posted by Mykhailo Tkach on Thursday, July 30, 2020

Раніше Українці писали, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в коментарі виданню «Факти» заявив, що протягом першого року президентства Володимир Зеленський насправді змінився.

Відповідним чином політик прокоментував інформацію про те, що в оточенні глави держави деякі стверджують, що, мовляв, гарант втомився і розчарувався.

«В принципі, все люди змінюються, президент не виняток. Тягар відповідальності, який несе той, хто прийшов до влади, і усвідомлення, що від твоїх дій і рішень іноді залежать і долі людей, і доля країни, накладає свій відбиток », - підкреслив він.

Також Разумков додав, що зараз все впливає на поведінку, риторику, дії, а також на баченні всіх, хто, так або інакше, причетний до прийняття таких рішень.

Більш того, голова ВРУ підкреслив, що найважливіше - це те, щоб це не відбивалося на людських якостях тієї чи іншої особистості.

«Сьогодні у тебе є влада, а завтра її може не бути, а ось твої людські якості і моральні підвалини повинні залишитися і зараз, коли ти при владі, і після того, коли ти підеш», - заявив Разумков.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО України Олексій Данилов вказав на великий прогрес у становленні президента Володимира Зеленського як державного діяча.