Сьогодні стало відомо, що кум російського лідера Володимира Путіна, депутат Верховної Ради України від «Опозиційною платформи - За життя» Віктор Медведчук відправився на території незаконно анексованого країною-агресором Російською Федерацією Кримського півострова.

Читайте нас у Google News!

Віктор Медведчук та Вадим Рабинович
Віктор Медведчук та Вадим Рабинович

Причому відбув він туди не сам, а зі своєю дружиною Оксаною Марченко. Більш детально про це йдеться в матеріалі «Цензор.НЕТ» з посиланням на власні джерела.

Адміністративний кордон з окупованої території Віктор Медведчук перетнув о 14 годині 30 хвилин в неділю, другого серпня. Він пройшов контроль на КПВВ «Каланчак». Також відомо, що Медведчука супроводжувала його дружина Оксана Марченко.

Згідно з даними джерела, з Віктором Медведчуком і Оксаною Марченко були ще три людини. Йдеться про Владислава Галишин, Григорію Чалого, а також водія Євгену Засенко. Всі вони громадяни України.

Наскільки відомо, дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко володіє під Ялтою земельною ділянкою, площа якого сягає більше п'яти тисяч метрів квадратних, господарськими будівлями, а також будинком.