Нардеп «Слуги народу» Олександр Дубинський в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що його колеги по парламенту і в цілому влада все робить для того, щоб п'ятий президент України Петро Порошенко перестав бути «злочинцем» і «мародером», а став політично переслідуваним особою і, тим самим, отримав знову можливість повернутися у владу.

Читайте нас у Google News!

Порошенко вже зараз стає лідером опозиції і потенційним претендентом на якісь електоральні бали.

Олександр Дубинський вважає, що влада сьогодні створює всі умови для того, щоб у Петра Порошенка знову зростав політичний рейтинг. Дубинський наголосив, при нормальному управлінні системою влади правоохоронці повинні були вже привести до запобіжний захід і передачі справи в суд, де б, власне, і було прийнято те чи інше рішення.

За словами нардепа, ми бачимо, як президент Порошенко став героєм за це весь час. Раніше, як тільки почалися всі ці справи, Порошенко боявся вийти з машини, коли під'їжджав на допит в ГБР, а тепер же він виходить з машини, його зустрічають натовпи прихильників, все це висвітлюється в ЗМІ, люди починають приходити під суд, щоб його підтримувати.

«Давайте ще потикати, як сліпі кошенята, в Кримінально-процесуальний кодекс, не вміючи навіть його прочитати, ми доб'ємося того, що Порошенко знову президентом стане», - обурився нардеп.