У зв'язку з вчорашнім призначенням Олександра Скічка на посаду губернатора Черкаської ОДА, по 197 округу (Черкаська область) пройдуть довибори до Верховної Ради.

Про це повідомляє Telegram-канал VESTI.

Олександр Скічко
Олександр Скічко

У Комітеті виборців нам повідомили, що брати участь у довиборах швидше за все будуть:

  • Олег Ляшко (уточнимо ,що по цьому округу у радикалів є непогані шанси отримати підтримку більшості);
  • Арсеній Яценюк (його піар кампанією вже активно зайнявся тесть Скічко і за сумісництвом бізнес-партнер Ахметова);
  • Владислав Голуб (екс-нардеп від БПП);
  • великий агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" виставить свого кандидата, але на тлі інших старожил політики шансів у нього буде не багато.

Олег Ляшко
Олег Ляшко

Нагадаємо, на виборах в 2019 році по цьому округу балотувалася горілчана королева Людмила Русаліна - вона з тріском програла Олександру Скічко, який йшов від "Слуги народу".

Тоді вона створила "благодійний фонд Разом" для підкупу вибірників. Також люди в одязі з айдентикою фонду нападали на журналістів.

Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

Зараз її шанси на перемогу підросли, оскільки вона заручилася підтримкою братів Стефанчуків, які підтримують її в корпоративному конфлікті з колишнім партнером Миколою Петренком.

Правоохоронні органи повідомляють, що співмешканець Русаліної "замовив" вбивство Петренка на початку 2019 року, але зараз справу про замах успішно "зам'яли", а на Установчі збори компанії "Петрус" став приходити депутат від Слуги народу Микола Стефанчук.