Вся країна святкує сьогодні День Соборності України та громадяни отримують поздоровлення від перших осіб держави.

Президент України Володимир Зеленський, наприклад, приїхав до до пам'ятника Михайла Грушевського і створив пробку в центрі Києва. Таким чином Володимир Зеленський віддав шану першому президенту вільної України та взяв участь в церемонії покладання квітів до пам'ятника в рамках святкування Дня соборності України.

Долучилась до поздоровлень також і перша леді України Олена Зеленська, розмістивши світлину у своєму Інстаграм. Олена Зеленська виставила фото з українцями, які тримаються за руки та пов'язані жовто-блакитною стрічкою.

"22 січня – день єдності та неподільності нашого народу. З Днем Соборності, українці!", – просто підписала світлину перша леді.

Нажаль, багато користувачів Інстаграм відреагували дуже болюче на привітання Олени Зеленської та завалили повідомлення образливими коментарями.

какая на**р соборность,есть олигархи и те которые выживают, товарищь президент противно на вас смотреть, купаетесь в слезах простых людей и в роскоши allaalekseevna777

Им бы с простыми людьми пообщаться Быстро они как то от народа отошли Не знают что на самом деле происходит Кругом и во всем развал и коллапс naumlaro