Олігарх Павло Фукс, який втік з Росії, попався на брехні. Якщо під час виборчих перегонів на посаду міського голови Харкова він заперечував важкий стан Геннадія Кернеса, хоча той вже перебував у стані коми, то в останньому інтерв'ю Фукс спростував свої ж слова.

В інтерв'ю "Українській правді", опублікованому 21 січня, Павло Фукс заявив, що його найкращий друг Геннадій Кернес у німецькій клініці" Шаріте "близько місяця перебував у стані коми, з якої його" потроху " виводили лікарі.

"Як його виводили з коми? Спочатку виводили на півгодини, опускали ліки, він прокидався. Лікарі говорили, що йому не можна різко повертатися – зараз почне тверезо, кричати. Тому це правда, що перший місяць його поступово виводили з коми. А потім він телевізор дивився, поруч з ним в палаті лежав якийсь поляк, вони спілкувалися. Він у палаті не був сам", - розповів Фукс.

Однак у своєму Telegram-каналі олігарх, який взяв на себе роль головного "інформатора" про здоров'я свого друга, раніше озвучував зовсім іншу інформацію.

Наприклад, 17 вересня Фукс повідомив, що Кернес знаходиться у свідомості.

"Новини про стан здоров'я Геннадія Кернеса. Зараз проходить курс лікування від COVID - 19 в палаті інтенсивної терапії. Він у свідомості, тиск, як у космонавта. З поганих новин: йому заборонили всі гаджети. Як тільки дозволять-обіцяв вийти на зв'язок", – написав олігарх.

23 вересня Павло Фукс "наїхав" на Telegram-канал "легітимний", заявивши, що той опублікував фейк про стан здоров'я Геннадія Кернеса.

"Пишуть, що стан нестабільний. Пишуть, що інформація від лікарів. Я перебуваю на постійному зв'язку з лікарями клініки "Шаріте". Стан Геннадія Адольфовича стабільний. Спостерігається поліпшення стану легенів. Звертаюся до авторів фейку: я знаю, що ви придумуєте нісенітницю, сподіваючись поліпшити свій результат на виборах у Харкові, де Кернес – абсолютний лідер", – вирував друг Кернеса.

Також Фукс заявив, що"вибори одного разу пройдуть, справедливість восторжествує і може трапитися так, що Геннадій Кернес запрацює нежить на похоронах авторів цієї брехні". Як бачимо, пророцтво збулося з точністю до навпаки.

А 2 жовтня Павло Фукс і зовсім дав зрозуміти, що Кернес йде на поправку.

"Новини хороші. Сьогодні він отримав негативний тест на Covid-19. Сподіваємося, що через тиждень Геннадій Адольфович передасть Всім привіт", - заявив Фукс.

Зазначимо, що Геннадій Кернес провів у німецькій клініці "Шаріте" три місяці – з 16 вересня до 17 грудня 2020 року. І перший місяць (з середини вересня до середини жовтня) за новою інформацією Павла Фукса Харківський градоначальник перебував у комі. Що доводить чергову брехню олігарха, готового на все заради досягнень тієї чи іншої мети.

Нагадаємо, 9 листопада Геннадія Кернеса, який переобрався на виборах 25 жовтня, офіційно зареєстрували мером Харкова. А 17 грудня стало відомо про його смерть в результаті ускладнень після COVID-19.