Галина Третьякова передала реакцію президента Володимира Зеленського на її скандальне висловлювання про "неякісних дітей", яке викликало обурення громадськості. Нардеп від партії "Слуга народу", голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів відзначила, що з цього приводу вже спілкувалася з ОПУ, колегами по фракції і главами комітетів.

Політик зізналася, що глава держави заявив про негативний вплив її слів на рейтинг партії. Про це Третьякова розповіла в ефірі "Апостроф TV", зраджує РБК-Україна.

Народний депутат запевнила, що багато у фракції її підтримали. Також Третьякова додала, що мажоритарникам тепер доводиться коментувати її недавні неоднозначні фрази з критикою українців, які народжують дітей заради отримання допомоги.

Розмова між нею і Зеленським відбувся з приводу обговорення законопроектів, які її комітет готує для розгляду в парламент на наступному тижні.

"У нас була зустріч щодо формування і обговорення законопроектів, які будуть стояти на порядку денному наступного тижня. Один із законопроектів - 2275 який зачіпає ті самі інтереси профспілок, які витягли цю фразу з відео вебінару, написали звернення і поклали початок тиражування цього ( скандалу) ", - розповіла Третьякова.

Нардеп також озвучила своє розуміння реакції Зеленського.

"Він сказав, що я торпеда, і звичайно що я можу впливати на те, що можемо програти місцеві вибори", - передала глава комітету ВРУ з питань соцполітики.