Мер Тернополя Сергій Надал виступив проти карантинних обмежень, накладених центральною владою на регіон.

Читайте нас у Google News!

Про це повідомляють Українці з посиланням на відео політика в Facebook.

"Мене обурює рішення центральної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій включити Тернопіль в" червону зону ". Вдумайтеся, тернополяни повертаються додому з інших міст і не знають, чи зможуть вийти на станції" Тернопіль ". Вони з маленькими дітьми, повертаються з відпочинку або їдуть до своїх старих батьків - що їм робити? Поки в Києві працюють "велюрові ресторани", в Тернополі "Укрзалізниця" заборонила зупинятися потягам", - заявив Сергій Надал.

ТЕРНОПІЛЬ НІХТО НЕ ЗМУСИТЬ ЖИТИ У ЖОДНІЙ ЗОНІ!

ТЕРНОПІЛЬ НІХТО НЕ ЗМУСИТЬ ЖИТИ У ЖОДНІЙ ЗОНІ! 🔷 Вдумайтесь, тернополяни повертаються додому з інших міст і не знають, чи зможуть вийти на станції «Тернопіль». Вони з маленькими дітьми, повертаються з відпочинку чи їдуть до своїх стареньких батьків. Що їм робити? Доки у Києві працюють «велюрові ресторани», у Тернополі «Укрзалізниця» заборонила зупинятися поїздам. 🔷 Я звертаюся до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації! Я вимагаю не зупиняти міжміське автобусне сполучення з Тернополем та відмінити заборону зупинки на залізничній станції!

Posted by Сергій Надал on Sunday, August 2, 2020

Як зазначив політик, подібні рішення влади викличуть протестні настрої у тернополян.

"Чи не гнівіть людей. Тернополяни не на словах готові стояти за свої конституційні права і свободи, своє право бути господарем своєї держави, а не слугами. Наше місто ніхто не змусить жити ні в якій зоні", - додав політик.

Нагадаємо, що ...

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією, 22 липня Кабінет міністрів України продовжив карантин в країні до 31 серпня. Крім того постанова уряду передбачає поділ нашої країни на чотири епідеміологічних зони: червону, жовту, помаранчеву і зелену. У разі потрапляння в неблагонадійності область, місцева влада зобов'язана посилити заходи по боротьбі з коронавірусів. Однак з рішенням «центру» згодні далеко не всі.

Зокрема, мерії Луцька та Тернополя заявили про незгоду з розподілом МОЗ. У відповідь уряд вирішив припинити залізничне сполучення з бунтівними регіонами.