Нардеп, лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко допомагатиме втілювати в життя ініціативу її колеги лідера парті ї«ОПЗЖ» Віктора Медведчука по підключенню парламентів до врегулювання конфлікту на сході.

Саме з ідеєю включити в «Нормандський формат» не тільки глав держав, а й парламентаріїв, які б допомогли наблизити світ на Донбасі, і виступав Медведчук.

На брифінгу Тимошенко заявила, що глава Офісу президента Андрій Єрмак не впорався з поставленим йому завданням і світу на сході немає, тому вона починає формувати парламентську місію, яка повинна включитися в переговори.

Лідер «Батьківщини» уточнила, що ця місія буде співпрацювати з новоспеченим главою ТКГ від України Кравчуком.

Коментуючи інформацію, політолог Олександр Палій зазначив у Facebook, цинізму Тимошенко немає меж, Україна її своєю кров'ю з в'язниці звільнила, а вона Україною торгувати лізе, ідейку Медведчука про нарадах депутатів з Кремлем, заради зради просуває.

Та ще й розповідає, що Тимошенко, яка видоїла з України і віддала Кремлю на війну проти України понад 100 млрд доларів данини за 11 років, це «команда, яка має великий досвід роботи, в тому числі в дипломатичній сфері». І ще, Тимошенко заявила, що готова зустрічатися «з усіма лідерами», тобто з бойовиками.