Українська телеведуча і журналістка Оксана Марченко заінтригувала мережу своїм новим постом в «Інстаграм».

Так, дружина скандального політика Віктора Медведчука зовсім скоро презентує свій авторський фільм з назвою «Я буду танцювати», в якому розповість про свою участь в шоу «Танці з зірками». Д

о слова, знаменитість брала участь в першому сезоні проекту, однак тоді через жорстку критику в мережі Марченко сама заявила, що не буде більше виходити на паркет і покинула зал. Тепер же журналістка і її партнер по танцях розкажуть, що стало приводом їх несподіваного рішення піти з проекту.

Про це Марченко написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Ось невеликий тизер до фільму« Я буду танцювати », про який я вам казала. Багато з вас «в темі» ... ви підтримували мене, писали, стежили за ефірами. Тому можна сміливо сказати, що він з'явився завдяки вашій підтримці. Зовсім скоро я опублікую повну версію на моєму YouTube каналі », - зазначила Марченко. «Сильна! Горда! Потужна! Нереальна! Улюблена! Обожнюю! », - відреагував на пост українки Філіп Кіркоров. «Оксаночка, Ви самий справжній боєць !!! Я захоплююся Вашою витримкою і силою духу! »,« Пам'ятаю, як Ви йшли наперекір всьому в «Танцях» ... і танцювали! І правильно робили, дорога! », - писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше Марченко поділилася зі своїми шанувальниками архівними фотографіями, де позувала в коротких шортах.

Відзначимо, на опублікованому кадрі дружина Віктора Медведчука позувала на узбережжі моря, а в описі знімком Марченко розповіла, як важливі для людини спогади, поділившись своєю мудрістю.