Політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко розповів, як невістка і улюблена секретарка власника телеканалу ATR Ленура Іслямова допомагали любити український бюджет.

Про це пише портал хвиля з посиланням на Facebook політолога.

"Після того, як Муждабаєв з Іслямовим зрозуміли, що з ними ніхто церемонитися не буде, вони почали через різних людей запускати вкидання, мовляв, хто не без гріха, не треба їх дотискати. Ні, хлопці. Не в цьому випадку. Справа ж не тільки в бюджетних грошах. Справа в тотальній брехні, якою ви намагаєтеся замазати всіх навколо. Особливо тих, хто щиро переживає про долю кримських татар. І будете продовжувати це робити далі. Тому ні", - підкреслив Романенко.

схеми Ленура Іслямова
схеми Ленура Іслямова

Політолог також оприлюднив кілька фактів, які доводять "любов до бюджетних коштів" Іслямова:

«У 2016-2018 рр.Іслямов отримав на свою приватну компанія» Атлант-СВ " 124,3 млн грн. прямої державної підтримки. Аудит Рахункової палати зафіксував, що 68,8 млн. грн. з цих грошей ($2,5 млн.) були перераховані ТОВ «к'артбаба Продакшн». Це можна перевірити через будь-який сервіс, який відстежує проводки бюджетних грошей».

схеми Ленура Іслямова
схеми Ленура Іслямова

Романенко додав, що звітності по закупівлях у даного ТОВ не було, що вже є дивним, адже за подібне Іслямов повинен був «не вилазити з допитів».

"Тепер подивіться в будь - якому реєстрі-до 22.08.2018 р.власником і директором ТОВ «к'артбаба Продакшн» так само був Ленур Іслямов. Тобто, він безконтрольно переганяв бюджетні гроші сам собі. Спочатку Іслямов платив за контент різним компаніям, а з 2018 р.почав тупо все зливати на одну свою. Потім у ТОВ "к'артбаба Продакшн" фіктивно змінився власник і директор», - зазначив він.

схеми Ленура Іслямова
схеми Ленура Іслямова

Романенко зазначив, що за кодами ЄДРПОУ можна відстежити, що після «зміни» власника відносини двох компаній «Атлант-СВ» і «к'артбаба Продакшн» не змінилися.

Також політолог підкреслив, що нинішня власниця ТОВ «к'артбаба Продакшн» Абієва Аліме Юнусівна – це невістка Іслямова, а Сейтрасулова Севіля Рідванівна, яка числитися директором цього ж ТОВ, є його секретаркою.

схеми Ленура Іслямова
схеми Ленура Іслямова

"Разом, за 5 років Іслямов перерахував сам собі тільки за контент (були й інші витрати) 144 млн грн. прямої державної допомоги. Це майже $5,5 млн., якщо брати середній курс за ці роки», - підкреслив політолог.

Романенко також вважає, що Іслямов з Муждабаєвим досі не сидять тільки тому, що вони впевнені у своїй безкарності.

схеми Ленура Іслямова
схеми Ленура Іслямова

«Вони знають, що як тільки хтось зазіхне на їх бюджетну годівницю, вони почнуть кричати про дискримінацію кримських татар. Минулого року саме так і було. Саме так відбувається і зараз", - додав він.