Після місцевих виборів партія гаранта Конституції Володимира Зеленського «Слуга народу» збирається співпрацювати з проросійською політичною силою «Опозиційна платформа - За життя».

Про це повідомляє «Бабель» пославшись на власні джерела. «У керівництва ОТЗЖ, на відміну від« Голосу »або« ЄС », немає ідеологічних вимог - вони абсолютно прагматичні і зрозумілі», - наголошується в повідомленні.

До того ж, видання підкреслює, що раніше «СН» провела соціологічне опитування серед свого електорату з метою зрозуміти, з якою партією після виборів слід створити коаліцію в місцевих радах так, щоб не втратити рейтинг.

З'ясувалося, що 37% відповіли «ні з однією», а 50% зовсім не проти співпраці з ОТЗЖ. Ще частина виборців підтримали коаліцію з «Батьківщиною».

Раніше в коментарі «Українській правді» глава «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що перед місцевими виборами партія вирішила змінити гасло «Зробимо їх разом», під яким в минулому році Володимир Зеленський переміг на президентських виборах і зумів провести своє монобольшінство в парламент.

Більш того, він додав, що зараз депутати опрацьовують законопроекти про народовладдя, зокрема закон про референдум вже на другому читанні.