Президент України Володимир Зеленський звернувся до українських воїнам на Донбасі.

Читайте нас у Google News!

Про це він повідомив на сторінці в мережі Фасебоок.

Впродовж останніх 10 днів у нас немає поранених, немає загиблих. І я вдячний вам, що ви бережете своїх побратимів. Це...

Posted by Володимир Зеленський on Thursday, August 6, 2020

"Протягом останніх десяти днів, у нас немає поранених, немає загиблих. І я вдячний вам, що ви бережете своїх побратимів. Це важливо. Важливо, що виконується режим тиші. Важливо, що завжди, якщо почуємо, що хтось хоче на нас колись десь наступати, ви завжди дасте гідну відсіч", - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні президент Зеленський зустрівся з українськими вояками в місті Часів Яр Донецької області.

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що режим припинення вогню на Донбасі буде зберігатися.

Про це президен повідомив на брифінгу в місті Часів Яр Донецької області.

"Мені складно сказати і складно детально за одну хвилину відповісти оносительно режимів тиші. Тому що ми б говорили про режими тиші, які були раніше, і які відбуваються зараз. У житті може бути все, і ми боремося, щоб цей режим не порушився. Але все може бути - це життя, ви прекрасно розумієте. Якби все залежало тільки від нашого боку, то я впевнений, що це зараз був би важливий режим тиші, і ми б перейшли до наступних кроків, такими етапами завершення війни ", - сказав він .

Зеленський також зазначив, що в порушеннях режиму тиші можна говорити годинами, і там є багато питань і проблем.

"Ми вдячні нашим військовим. Найголовніше, що ми хочемо витримати цей режим тиші, і щодня просто не втрачати наших військових. Для нас це дуже важливо. Гарантувати нічого не можу. Але скажу вам, що ми робимо все, дуже багато всього робимо, як в Україні, так і на зустрічах в Мінському форматі, так і на зустрічах в режимі відеоконференцій. Будемо далі тримати кулаки ", - підкреслив він.