Наступним президентом після Зеленського повинен стати генерал ВСУ Михайло Забродський.

Читайте нас у Google News!

Таке публічну заяву зробив Дмитро Ярош на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання українців.

На його думку, кращої кандидатури на пост президента в Україні немає. Чому Ярош зупинив свій вибір на Забродський, командувач Української добровольчої армією не став.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

«Більше поки що писати нічого не буду. Скажу тільки одне: проти безсилля повинна бути сила, проти хаосу - порядок, проти бідності - добробут», - зазначив Ярош.

Як раніше повідомлялося, командувач УДА заявив про активну підготовку Москвою реваншу в Україні і про перехід від зовнішнього фронту до внутрішнього, з метою дати жорстку відсіч даному процесу.

Раніше Українці писали, що починаючи з завтрашнього дня, двадцять сьомого липня, на території Донбасу починає діяти «перемир'я», про яке сторони домовилися в рамках останнього засідання представників Тристоронньої контактної групи.

В рамках угод забороняється на Донбасі застосовувати безпілотники і проводити розвідку. Власну думку щодо нової домовленості висловив в соціальній мережі «Фейсбук» командувач УДА, колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош.

Зокрема, він висловив слова впевненості в тому, що нове перемир'я повністю приречене на провал.

В своєму зверненні Ярош підкреслив: «За попередньої влади нас також намагалися примусити до миру з бойовиками і окупантами». При цьому він додав, що такий сценарій може обернутися втратою державності. Командувач УДА обурився: «Влада з якихось причин повірили, що нашу країну, нашу Україну можна здавати ворогам».

Також Дмитро Ярош застеріг владу України від спроб «роззброїти і деморалізувати армію, як це було в 2014-му». Ярош також назвав це «зрадою» і попередив, що добровольці «розберуться з цим». Він також закликав військовослужбовців не виконувати антидержавні та антиконституційні накази Києва.

Наостанок ветеран АТО додав: «Капітуляція перед Кремлем - це смерть нашій країні. Брати-воїни, країна в черговий раз в небезпеці ». УДА, згідно зі словами Яроша, готова дати відсіч, що відбувається.

"Знову чергове «перемир’я»...

При попередній владі нас теж намагались «примусити до миру» з терористами та окупантами.

Але, серед тих владоможців, все ж, була більшість патріотів, які тверезо мислили і розуміли: якщо украінці припинять стріляти в обороні своєї Держави, вони втратять свою державність...

Тепер же, влада чомусь повірила, що Україну можна здати ворогам. Звідти всі процеси, що йдуть крайніми днями на Фронті російсько-української війни.

Пам’ятаю як в 14-му, зруйновану к@ц@п@ми Армію, теж розброювали і деморалізовували.

Тоді вперед вийшли Добровольці. І ми зупинили ворога, і відкинули його на сотні кілометрів із займаних позицій.

Зараз, якщо політичне керівництво держави, що тимчасово перебуває при владі, захоче стати «Зрадниками», що ж - ми дамо цьому раду.

Звертаюсь до українських Воїнів: не виконуйте злочинних антиконституційних і антидержавних наказів.

Капітуляція перед Кремлем - смерть нашої Держави....

Влада, яка виступає проти права Нації мати свою Державу - ворожа і приречена.

Украінці, виступайте проти капітуляції! Підтримуйте акції Руху Опору Капітуляції та державницьких антикапітулянських сил!

Брати-Воїни: військовослужбовці Збройних Сил України, Національної Гвардії, Служби Безпеки України, працівники МВС, Добровольці - Держава знову у небезпеці!

Українська Добровольча Армія готова стати об’єднавчою платформою для всіх Людей Війни, для всіх патріотів, які вміють тримати у руках зброю та готові знову стати на захист Самостійності та Соборності нашої Держави.

Разом - сила!

Слава Україні!

Командувач УДА Дмитро Ярош"