Перша леді Олена Зеленська завжди опікується соціальними темами українців та турбується розширенням української культури за межами держави.

Але цього разу дружина президента вирішила показати жінок, які живуть та працюють на благо нашої держави.

Про це Олена Зеленська написала у своєму Інстаграм.

"Нещодавно ініціаторки проєкту СВОЯ надіслали мені календар, який зібрав історії тринадцяти героїнь – різних за етнічним походженням жінок, які живуть та реалізуються в Україні. За задумом авторок, через календар, дописи учасниць у соціальних мережах, а надалі – за допомогою документального фільму проєкт має сприяти подоланню негативних гендерних стереотипів та міжетнічних упереджень серед українців", - розповіла Олена Зеленська.

Також перша леді розповіла, чому саме вирішила зайнятися цим проектом та як на думу спала подібна ініціатива.

"Ідея проєкту здалася мені настільки важливою та «на часі», що я захотіла зустрітися з його героїнями. Мені були цікаві їхні особисті історії, які є відображенням того, як живуть та почуваються люди різного етнічного походження в Україні. Музою проєкту стала 13-річна Сєлє Гайдар – школярка, українка з африканським корінням. З першим нерозумінням з боку суспільства вона зіткнулася при переході у нову школу. Але знайшла в собі сили та мужність не тільки з розумінням ставитися до різних, не завжди приємних реакцій людей, а й надихнути жінок об’єднатися навколо ідеї висвітлення культурного різноманіття та толерантності у суспільстві", - пише Олена Зеленська.

Перша леді зазначила, що отримала безліч історій, які варті уваги.

пост Олени Зеленської в Інстаграм
пост Олени Зеленської в Інстаграм

"Проте героїні проєкту ділилися й іншими, позитивними прикладами своїх історій, які свідчать про толерантність та прийняття кожної людини. Говорили, що приїжджають в Україну по свободу та реалізацію. Мені дуже імпонує, що учасниці проєкту обрали красу та моду як свій шлях привернення уваги до мультикультурності українського суспільства. СВОЯ – це про лідерство, про голос українок та важливість толерантності у суспільстві", - зазначила Олена Зеленська.