Система правосуддя в США вибудувана таким чином, щоб дістатися і покарати головних лиходіїв. При цьому дрібним зловмисникам, які дали свідчення на головних, пропонують угоду. Аж до імунітету за скоєні раніше злочини.

Читайте нас у Google News!

Зараз лиходій Коломойський, Боголюбов і люди в штатах, які там все це прокручували. Є ще громадянин Зеленський, який типу невеликий лиходій. Щось близько 40 млн доларів вивів з країни через свою фірму на прохання Коломойського.

Ну, звичайно, щось там прилипло до денця тарілки, але невеликий лиходій, якщо дасть свідчення на великого лиходія, то може зістрибнути взагалі безкарно. Про це на своїй сторінці в Facebook пише військовий волонтер і блогер Роман Доник.

Він зазначає, проблема в тому, що громадянин Зеленський як невеликий лиходій, став зовсім інший величини, коли став президентом Зеленським. І для вирішення геополітичних питань, вже не з ним можуть укладати угоду, а з Коломойським.

Те, що Зеленський зараз має імунітет, це всього 4 роки, а чекати в США вміють. Тому зараз, дуже цікавий забіг може вийти. Хто перший добіжить до генеральної прокуратури США і переконає, що він більш важливий свідок і не самий головний лиходій.

За словами Доніка, є ще один цікавий момент - все майно Зеленського зав'язано на офшорах. Всі активи в Європі. Це означає, що в будь-який момент, на вимогу США все це може виявитися заблокованим і заарештованим.