Український шоумен і волонтер Сергій Притула записав звернення до народу України напередодні місцевих виборів. За першу годину його відео подивилися понад 100 тисяч чоловік.

Читайте нас у Google News!

Відомий український телеведучий, волонтер і громадський діяч Сергій Притула звернувся до українців напередодні місцевих виборів. Відео він оприлюднив на особистій сторінці в Facebook в суботу, 7 серпня. Через годину після публікації його подивилися понад 100 тисяч чоловік.

Звернення Притула почав зі слів: "Не хочу тримати це в собі".

Він звернув увагу на те, що у громадян України, на його думку, суперечлива думка з приводу виборів і влади. З одного боку, громадськість вважає політику брудною справою і не хоче, щоб порядні люди туди сунулися і зіпсувалися.

З іншого, скаржиться на відсутність гідних кандидатів на виборах.

"Дуже дивний біг по колу. І абсолютна відсутність логіки. Людям не подобається владі... Але паралельно вони не готові голосувати за адекватних людей, тому що система їх, бачиш, зіпсує, та й взагалі система прогнила настільки, що її взагалі не переламати. Таке відчуття, що люди ходять на вибори з року в рік за таким принципом: "Ну да, краде. Але все ж щось робить", - обурився ведучий.

Рідко прошу про поширення, але тут треба!

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on Saturday, August 8, 2020

Він звернувся до активної і свідомої частини суспільства із закликом йти на вибори. І не тільки в якості виборців, але і в якості кандидатів.

"Люди, йдіть на вибори! Ідіть не тільки обирати когось, але і щоб обирали вас! Штурмуйте партії, які вам подобаються, або ті, які можуть вас взяти в свій список", - заявив Притула.

З його слів, ті, хто хоче, але не наважується піти в політику, через роки буде шкодувати, тому що країна залишиться на колишньому рівні.

"Ідіть на вибори і перемагайте. І якщо навіть ви не переможете, не біда, ви наберетеся досвіду на наступні вибори. А, головне, ви покажете громаді, що у них є альтернатива. Часу залишилося мало. Якщо ви любите своє місто чи село, відкиньте всі сумніви і йдіть на вибори", - закликав Притула.