Президент Зеленський дав зрозуміти, що призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента Андрія Єрмака - це не помилка.

Глава держави заявив, що не всі люди, які працювали в команді Януковича, погані, нехай хоч ці люди навіть люструвати. Хто не в курсі, Татарів вів справи проти Автомайданівці і Тетяни Чорновіл. Після люстрації він працював адвокатом і захищав Вадима Новинського. Співпрацював з Андрієм Портновим.

Коментуючи інформацію, політолог Віктор Бобиренко зазначає у себе в Facebook, призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента - ще одна крапля злоби в чаші українських патріотів, які зроблять для себе правильні висновки.

Повернення цієї людини в українську політику - сигнал як для проукраїнського табору, так і для любителів ідеї помиритися з Росією.

«Ми в черговий раз зрозуміли, що режим Зеленського є антиукраїнським за своєю природою. Сепаратисти і любителі «русского мира» зрозуміли, що тепер можуть піднімати голову, що влада їх чекає в своїх рядах, що вони можуть повертатися і знову штовхати Україну в російські обійми», - написав Бобиренко.