Ірина Фаріон показала, як проходить її виховання однорічного онука

Скандально відома "свободівка", затята захисниця української мови Ірина Фаріон останнім часом часто "радує" своїх підписників у мережі різними публікаціями, де ділиться знімками та історіями з особистого життя. Так, буквально днями Ірина Фаріон показала свого однорічного онука "Дмитрика", якого нібито вчить стріляти у лоба кривдникові на звернення до нього - "Діма".

Про це стало відомо завдяки новій публікації Ірини Фаріон в мережі Facebook.

"Ось цьому маляткові, що дбайливо годує таке саме малятко - котика, нині аж РОЧОК. Це мій сонцесяйний і голубоокий онучок Дмитрик, який на форму Діма має реагувати моментальним пострілом у чоло. Рости Лицарем, Воїном, Власником, Володарем, Паном. Ти УКРАЇНЕЦЬ. І це Твоя корона життя. Будь самодостатнім як небо, глибоким, як магма землі, міцним, як коріння дуба, гострим, як меч, багатим, як наша земля, вільним, як вітер. У Тобі коріння діда Дмитра. А Він був СКЕЛЯ і ПАН. І тільки Він умів з жагучою любов'ю зазирати в очікувані очі. Живи і перемагай. Люби і ненавидь. Височій і НІКОЛИ не відступай. Твоя бабуся Іринка.", - пише Ірина Фаріон.

пост Ірини Фаріон в мережі Facebook
пост Ірини Фаріон в мережі Facebook

Варто також нагадати нашим читачам, що скандально відома своїми заявами ексдепутат ВР Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям", "блазнем", "Іудою" та "слугою Путіна". Причиною всьому стала репліка президента про Бандеру.

Раніше стало відомо, що скандально відома своїми заявами екс-депутат ВР Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям", "блазнем", "Іудою" і "слугою Путіна". Причиною всьому стала репліка президента про Бандеру.

Про це йдеться у відео, опублікованому в телеграм-каналі Інсайдер.

"Скандальна своїми заявами екс-депутат ВР Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям", "блазнем", "Іудою" і "слугою Путіна". Причиною всьому стала репліка президента про Бандеру. Хтось сьогодні мабуть забув випити таблетки", - йдеться у повідомленні.

"Степан Бандера є лакмусовим папірцем в українському суспільстві на зрілість нації, на здатність мати горду поставу і на здатність боротися. Всі, хто має іншу оцінку Степана Бандери - біологічне сміття. Це я стверджую і найповнішим проявом цього біологічного сміття є Зеленський. Називатиму його в скороченому варіанті, так, як він себе приписав у середньому роді Зе. І ось що це нещастя Зе - це посміховисько у всьому світі намичало про Бандеру", - сказала Фаріон і увімкнула відео Зеленського.

"Синтаксис, який використовує ця істота, яскраво свідчить про його айкю на рівні недорозвинутості", - додала Фаріон, назвавши президента блазнем, ворогом і Юдою.