У Центрвиборчкомі України офіційно відмовилися проводити місцеві вибори в окупованих Росією районах Донецької і Луганської областей.

Читайте нас у Google News!

Крайнім часом, дуже рідко можна почути гарні новини про ті чи інші діі влади... Але, вчорашня новина про відміну...

Posted by Дмитро Ярош on Saturday, August 8, 2020

Рішення на своїй сторінці в Facebook прокоментував командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош. Він зазначив, що останнім часом дуже рідко надходять хороші новини про дії влади України. Однак рішення ЦВК щодо виборів на окупованому Донбасі його сильно обрадувало. Ярош висловив упевненість, що рішення правильне і своєчасне.

"В іншому випадку Україна могла б отримати розширення проросійських анклавів і дестабілізацію внутрішньої ситуації", - написав глава УДА.

Він уточнив, що цього недостатньо для "системної протидії" окупаційним силам. Проте, з його слів, рішення є "маленькою, але перемогою українських сил". Ярош висловив думку, що наступним кроком Києва повинен стати заборона політичних груп і ЗМІ, які працюють проти України, а також націоналізація їх "активів і пасивів".

Раніше повідомлялося, що Глава Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош 4 серпня виступив зі зверненням до українців.

Його він оприлюднив на особистому акаунті в Facebook. Глава УДА зазначив, що вважав Гергерт одним з найперспективніших діячів України і навіть розглядав його як наступника. Однак передчасна смерть комбата перекреслила ці плани.

"Андрій пішов на небо, а ми залишилися зі своїми проблемами. Боротьбу з зовнішніми і внутрішніми ворогами продовжувати нам - тим, хто живе", - зазначив Ярош.

Він додав, що ситуація, що склалася в країні вимагає змін. "УДА далі проводить свою діяльність і буде розширювати її з фронту зовнішнього на фронт внутрішній", - повідомив Ярош.

Він уточнив, що Україна знаходиться в оточенні ворогів і українським силам необхідно об'єднуватися для боротьби.