Скандальний український політик, один з лідерів проросійської політсили «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук привітав з перемогою на президентських виборах беззмінного лідера цієї країни Олександра Лукашенка.

Читайте нас у Google News!

Олександр Лукашенко та Віктор Медведчук
Олександр Лукашенко та Віктор Медведчук

Відповідне повідомлення розміщене на сайті партії. Цікаво, що Медведчук, повністю проігнорувавши незгоду білорусів з озвученими результатами виборів, Медведчук привітав Лукашенка з «успішним завершенням виборчої кампанії і переконливою перемогою». Більш того, представник ОТЗЖ вважає, білоруси підтвердили, що Лукашенко «залишається незаперечним лідером в своїй державі».

"Як людина, яка знайома з вами довгі роки і відноситься до вас з великою повагою, впевнений, що це лідерство грунтується на феноменальному працьовитість, відповідальність і готовність захищати свою країну і своїх громадян. Як би до цього не ставилися ваші опоненти, це справжня послідовна і принципова чоловіча позиція", - заявив Медведчук.

До того ж, він вважає «неоціненним» вклад Лукашенко в припиненні конфлікту на Донбасі, а також висловив упевненість, що президент Білорусі продовжить робити все для встановлення миру на Донбасі.