Призначення Леоніда Кравчука у ТКГ ще вилізе боком всій Україні. На це звертає увагу відомий блогер та журналіст Олег Леусенко.

"Гебешна маріонетка Кравчук вже майже нівелював агресію РФ на Донбасі. Група старих пердунів в ТКГ веде напряму перемовини з маріонетками Кремля, вибудовує сіру зону торгівлі на крові. Наступний етап – вибори у терористів, зміна Конституції, штучні референдуми та зняття санкцій з агресора. І замість репарацій з РФ – перекладання фінансового тягаря за зруйнований Донбас на плечі простих українців. Все йде за планом Медведчука-Путіна. Відповідальні виконавці – Єрмак-Кравчук-Фокін. На всі наші дописи в мережі їм чхати. Тут треба робити щось дієвіше та радикальніше. Що запропонуєте, панство?" - пише Олег Леусенко.

Раніше Українці повідомляли, що політолог і блогер Віктор Бобиренко пише на своїй сторінці в Facebook, Леонід Кравчук, призначений головним переговірником від України в Мінську, тут же заявив, що готовий на компроміси.

Таку заяву від першого президента України прозвучало буквально в перший день роботи на новій посаді.

Віктор Бобиренко зазначає, людина, яка готувала Будапештський меморандум, буде йти на компроміси і далі. Справедливості заради потрібно уточнити, підписував Будапештський меморандум вже Кучма, але принципову згоду і підготовчу роботу по здачі ядерного боєзапасу зробив саме Кравчук.

Політолог зазначає, нескладно здогадатися про які компроміси йдеться: з роззброєння української армії. Досвід у Кравчука є, він майстер провалити справи.

Політолог пише, ось тільки Зеленський говорить, що Кравчук шанована людина, мовляв його росіяни вважають таким, а насправді російським тільки те і треба, щоб пенсіонер увійшов в ТКГ від України.

"І скільки не кажи« я не лох »- ніхто не повірить. Адже видно. Треба ставити Лану Зеркаль. Там хребта вистачить. «Газпром» же переграла, а єдиний компроміс, який можливий з Москвою - такий: ви протягом доби, до 17-00 завтрашнього дня повинні забратися з Криму і Донбасу, а потім після 10-хвилинних переговорів погодитися на компроміс, а пацифізм не рятує", - резюмував політолог.