Нардеп Олександр Дубинський написав у своєму Фейсбук послання до Сергія Притули. Комік 11 серпня оголосив, що буде балотуватися у мери Києва і відразу отримав безліч реакцій киян. Зокрема, багато хто негативно поставився до намірів Притули зауваживши, що краще б він і далі займався концертною діяльністю та розважав українців, а не паплюжив свою репутацію політикою.

"Дико извиняюсь, предупредите кто-то Притулу, что повторить подвиг Вакарчука и сбежать потом из Киева, приведя туда бесполезных соросят - не получится. Все уже знают цену вашему голосу. Нх такой голос не нужен, проще говоря", - написав Олександр Дубинський.

Дико извиняюсь, предупредите кто-то Притулу, что повторить подвиг Вакарчука и сбежать потом из Киева, приведя туда...

Posted by Александр Дубинский on Tuesday, August 11, 2020

Як повідомляли Українці раніше, якраз з'явилося інтерв'ю відомої ведучої Ольги Фреймут, яке вона давала Наталії Влащенко. Там Оля дуже відверто проїхалася Сергієм Притулою і звинуватила його у повному несмаку.

"Він відразу усе… Розумієете, у нього поганий смак. Яким би не був він розумним та інтелектуальним, але він якось дивно одягається наприклад. Ремені його дивні завжди зі штанями. Чоловік має знати, що не варто носити ремінь зі штанами, це просто непристойно! Ви уявляєте як зараз будуть з Києва (сміятися – ред)? Він зараз усе розмалює у синє-жовті кольори, буде усе як у Китає горіти, ілюмінація буде. Зараз якісь дивні правила придумає. Він усі ресторани гарні закриє, там буде випічка і перепічка. Я тоді жити тут не залишусь, ні"