Кожен квартал комісія, керівництво якої отримує по 2 млн грн зарплати на рік, виписує собі нові премії.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 7 квітня погодила премії для керівництва за I квартал, що передбачено відповідною постановою.

гривні, гроші
гривні, гроші

Як пише "Главком", суми виписаних премій складають 50% від посадового окладу і починаються від 200 тис.грн кожному члену і голові комісії.

Такі "заохочення" комісія виписує собі кожен квартал. Цього разу в обґрунтуванні до рішення зазначається, що надбавки покладаються за "досягнуті результати роботи, з метою матеріального стимулювання високоінтелектуальної праці, підвищення її ефективності, якості та зацікавленості в досягненні результатів".

При цьому деякі члени НКРЕКП задекларували отримання премій за IV квартал 2020 року на початку лютого 2021-го. Наприклад, Ольга Бабій отримала 208 тис.грн, Олексій Магда – 229 тис. грн.

Парламент схвалив податкову амністію і подачу добровільних декларацій

Зазначимо, що зарплати керівництва комісії в 2020 році зросли в середньому в 2 рази – до 2 млн грн на рік, про що свідчать їхні електронні декларації. Оклади в НКРЕКП виявилися найвищими серед держслужбовців після керівництва Національного банку.