Будь-які референдуми ініційовані ОПЗЖ в інтересах країни агресора.

Про це народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина наголосила в Дніпрі під час акції.

"Будь-які референдуми, на кшталт того, що пропонує проросійська ОПЗЖ – це плювок кожному герою АТО. Будь-який такий референдум – це розкачка стабільності держави. Референдуми потрібні не Україні, у нас все просто, ми свій референдум відбули у 91 році, коли визначили, що Україна має бути. Те що зараз пропонується ОПЗЖ – це пропозиція нашими руками визнати, що наш бій був марним. Я не вважаю, що це можливо, і вірю, що це неможливо в Дніпрі", – наголосила народний депутат.

Також політик звернула увагу, що сьогодні Дніпро так само готове стати на захист єдності держави, як і в 2014 році.

"Ми багато чули, що Дніпро це бандерштат на Дніпрі, що тут справжні патріоти, сьогодні я мала можливість безпосередньо побачити тих людей, які з 14 року тримають оборону. Чи волонтерством, чи позицією, чи службою на державних посадах -вони з різних середовищ, але це люди, для яких Україна залишається понад усе. І для них немає "какая разница" і "та сторона". Це люди, які готові переступати певні внутрішні розбіжності, звички, але точно знають, що сьогодні такий самий 14 рік, а можливо ще більш відповідальнішим час", – зауважила політик.

"Для мене це насолода на іншому кінці мапи України бачити стільки жовто-блакитних прапорів, бачити таких неймовірних людей з позицією. Я насправді тішуся, що це все моя Україна. Моя Україна – це не тільки Львів. Моя Україна – це не тільки Київ де я зараз працюю. Моя Україна там, де є українці", – резюмувала Софія Федина.