Колишній нардеп Семен Семенченко написав, що Порошенко сьогодні може багато чому повчити свого колегу з Білорусі, який оголосив справжню війну власному народові.

"Розбиті голови, відбиті нирки, зламані руки, арешти активістів з відправкою їх по фейковий кримінальних справах в Маріуполь - цей досвід дуже затребуваний зараз в Білорусі ...

Висловлюючи солідарність з білоруським народом не можу не звернути увагу на один цікавий факт. Серед політиків, які роблять заяви про засудження насильницького придушення протестів в РБ, особливою активністю відзначається фракція ПЕС.

Хотілося б поставити запитання і їм, і людям з короткою пам'яттю, які активно вітають таку революційність соратників Петра Олексійовича.

Дорогі мої, а пан Порошенко зараз бува не консультує Лукашенко в питанні силових розгонів народних протестів?

Тому що він напевно в цьому має багатий досвід в Україні.

Історія розгону протестного містечка під ВР 03.03.2018 показує його високий професіоналізм в даному питанні. Розбиті голови, відбиті нирки, зламані руки, арешти активістів з відправкою їх по фейковий кримінальних справах в Маріуполь - цей досвід дуже був би затребуваний зараз вашими колегами в Білорусі.

Так як, консультує сивочолий український «гетьман» сивочолого білоруського «бацьку»? А?", - пише Семенченко.