У нас з березня країна бореться з коронавірусів. Володимир Олександрович каже, що він на місці як найнятий рук. Ми на карантині, а він героїчно працює і вже на пам'ятник точно заслужив. В століттях згадувати українці ім'я його будуть, як рятівника. А насправді всю роботу роблять органи місцевого самоврядування: мери міст, голови ОТГ, тягнуть лямку і до Зеленському та його «слугам» ніякого відношення не мають. Як інформують ukrainci.com.ua, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог і блогер Віктор Бобиренко.

Він зазначає, в районах по всій Україні в більшості своїй глав райадміністрацій ще не призначили, за рік президентства - це турборежим. Взагалі роботу ведуть в.о. глав райадміністрацій - колишні перші заступники, призначені ще при Порошенко. Вони в районах очолюють комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Найдивовижніше, що більшість з них були призначені ще при Порошенко і командою Порошенко.

«Слава вам - молодшому командному складу війська по боротьбі з коронавірусів. Слава безіменним членам команди Порошенко, всю славу за подвиг яких безсоромно привласнили «слуги народу». Додам: при Порошенко таки краще була кадрова робота. Чи не посоромилися », - резюмував політолог. Читайте також - користувачів мережі обурило, що до Дня Конституції Зеленський забув нагородити волонтерів та ветеранів АТО.