Партія "Опозиційна платформа - За життя" неодноразово не тільки декларувала, а й демонструвала на практиці, що керується виключно інтересами народу України і пропонує реальні механізми і шляхи вирішення найважливіших національних проблем.

Тому не дивно, що слухняні маріонетки Зеленського закликають «випалити» ОПЗЖ з України, йдеться в заява політсили.

Як зазначили в партії, з такою ініціативою виступив не хто інший, як глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, який заявив: «...ОПЗЖ їдуть до Москви, зустрічаються з Путіним, він дає їм установки, вони приїжджають і будують російську Україну або Україну з російськими методами управління. Потрібно випалити це з України, випалити, і тоді, коли у нас не буде таких проблем, я думаю, всі питання будуть вирішуватися швидко і організовано».

У партії відреагували на цю заяву, нагадавши, що сам Кравчук зробив для України.

"Це слова людини, яка побудувала свою кар'єру на "слідуванні генеральної лінії" КПРС. Зараз Компартії вже немає, але звичка слідувати "лінії" залишилася. Це говорить людина, яка ще з часів УРСР не заперечувала проти прямих репресій щодо українських політиків, таких як Чорновіл, Лук'яненко, Глузман та інші. Це говорить людина, стараннями якої Україна позбулася найбільшого в світі торгового флоту, військового озброєння, ядерного потенціалу, і його ж стараннями – від брехливої обіцянки за 10 років побудувати з України другу Францію – Україна була доведена до народної "кравчучки" в руках збіднілих громадян».

У політсилі переконані, що завдання, поставлене чинною владою перед Кравчуком, очевидне: підтримати курс на політичний терор, закласти для нього ідеологічну основу.

«На зустрічах, які проводять лідери ОПЗЖ з політичними елітами будь ‒ якої країни – будь то Німеччина, Франція або Росія, напрацьовуються рішення і досягаються домовленості, які однозначно йдуть на користь Україні», - вказали в партії.

І запропонували порівняти домовленості, досягнуті лідерами ОПЗЖ (про виробництво вакцини "Супутник V" в Україні, постачання дешевого газу або зняття санкцій з українських підприємств), з катастрофічним Будапештським меморандумом, інструкціями, отримуваними нинішньою владою в американському посольстві, і кабальним продажем суверенітету за черговий кредит.

"Стає зрозуміло, хто здає національні інтереси", - підкреслили в партії.

Точно так само, відзначили в ОПЗЖ, як Кравчук здавав інтереси держави раніше, здає він їх і сьогодні, не тільки повністю проваливши переговори в рамках Тристоронньої контактної групи, а й активно знищуючи Мінську переговорний майданчик, до створення якої він не мав ніякого відношення.

"Втім, руйнувати те, що не він створив, ‒ це справжній і єдиний талант Кравчука, який яскраво проявився на кожному етапі його багатого життєвого шляху, що обертався бідами для нашої держави. У зв'язку з цим, на наше тверде переконання, Кравчук не має більше права представляти Україну в Тристоронній контактній групі, оскільки його ініціативи сторонами мінського переговорного процесу сприймаються не інакше як провокаційні, що практично заводить в глухий кут переговорний процес по Донбасу», – підсумували в партії «опозиційна платформа – за життя».