Володимир Зеленський провів закриту нараду з силовиками по ситуації в Білорусі. Повідомляє сайт президента:

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"В ході наради було детально проаналізовано як внутрішньополітична ситуація в самій Білорусі, так і численні зовнішні фактори, які можуть вплинути на розвиток післявиборчих подій.

Також була проведена оцінка всіх можливих сценаріїв подальшого розвитку нинішньої внутрішньополітичної загострення в сусідній країні, включаючи різні типи ескалації з урахуванням так званих гібридних типів світових конфліктів.

Крім того, було проведено аналіз ризиків безпосередньо для України, що виникають у зв'язку з тим чи іншим розвитком ситуації."

публікація на сайті Президента України
публікація на сайті Президента України

Раніше Українці повідомляли, що популярний український блогер і волонтер Роман Доник пише у себе в Facebook, «Україна - це ти» говорить нам Зеленський і «слуги» перед місцевими виборами. Уже награлися в «кожен з нас президент». Тому що такої дурості мало хто зміг би надів за такий короткий час.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Тепер Зеленський і його партія всю відповідальність за свої дії скидають на кожного з нас. Це не Зеленський, який відсторонився від керівництва і передав всі важелі Єрмаку. Це не Шмигаль, що не Аваков, який робить шоу для Зеленського і його виборців, не чиновники Януковича і розкрадачі бюджету з досвідом, яких повертає до «життя» Зеленський, не російська агентура, це ти.

Роман Доник зазначає, що ростуть комунальні платежі - ти. Короновірус - ти. Карантин, обмеження в роботі і зубожіння - теж ти. Зниження купівельний спроможності - і це ти. Повністю забитий інфекційні лікарні без обладнання і лікування - ти. Хворі лікарі - ти. Закупівля «Воронков» і автозаків замість швидкої допомоги - знову ти. Дефіцит бюджету - ти. Небачена за останні роки корупція в «новому будівництві» - ти.

Розкрадання грошей на медичних закупівлі - ти. Закриті через брак грошей державні програми - ти. Звільнення від податків на 4 роки грального бізнесу - теж ти. Гроші, які краде Коломойський - це знову ти. Деморалізована армія - ти. Відсутність позиції держави на міжнародній арені - ти. Свавілля, побиття, згвалтування переаттестованними поліцейськими - ти. Міжнародна фінансова допомога, виділена для боротьби з коронавірусів, розтаскана не зрозумій куди - ти.

Волонтер зазначає, звичайно ж, це не Зеленський і не люди, яких він привів до влади і в ВР на хвилі довіри винні. Це все ти. І відповідати за це, вже зараз, Зеленський пропонує кожному з нас. Тому що це не він. Це ти.