Про це йдеться в привітання партії "Опозиційна платформа - За життя» дружнього Україні китайського народу у зв'язку з цим ювілеєм.

"Ця знаменна для найбільшої партії світу дата особливо значима сьогодні на тлі тих історичних досягнень, яких домоглася і продовжує домагатися Піднебесна під керівництвом Комуністичної партії Китаю у всіх сферах – будь то економіка, соціальна політика або сфера міжнародних відносин», – відзначили в політсилі.

В ОПЗЖ нагадали, що Партія послідовно виступає за поглиблення стратегічного партнерства України і КНР, і така співпраця триває вже 10 років.

«Але, на превеликий жаль, воно руйнується українською владою: її популістська риторика про вільний ринок з легкістю уживається з відвертим рейдерством, коли мова йде про спільні українсько-китайські проекти. Так сталося з підприємством "Мотор Січ", - підкреслили в політсилі.

Крім того, вказали в ОПЗЖ, українська влада, масово і систематично ущемляючи конституційні права російськомовних громадян і національних меншин в цілому, дозволяє собі остаточно втрачати обличчя, непрофесійно і безпідставно втручаючись у внутрішні справи Китаю.

"Очевидно, що це робиться в інтересах західних господарів нинішньої української влади, наляканих зростаючою міццю КНР, і абсолютно не відображає позицію українських громадян", - переконані в партії.

В "опозиційній платформі - за життя" заявили, що висловлюють надію, що провокаційна, конфліктна політика, що проводиться нинішньою українською владою і виявляється при вирішенні більшості як внутрішньополітичних, так і зовнішньополітичних питань, не призведе до погіршення відносин між українським і китайським народами.

"Наша партія підтверджує свою незмінну позицію про значимість довірчого двостороннього діалогу і взаємовигідного співробітництва між нашими державами, а також безперервного зміцнення дружби двох народів і з нагоди 100-річчя Комуністичної партії Китаю вітає КНР і бажає подальших перемог і звершень у всіх сферах», – резюмували в ОПЗЖ.