Народний депутат Гео Лерос завжди дуже гостро реагує на дії голови офісу президента та критикує владу.

Читайте нас у Google News!

Так, нещодавно Гео Лерос розкритикував запіздалу реакцію голови ОП Андрія Єрмака.

"Не чіпайте ермака, бо путін нападе)

Чергові нікчемні відмазки з недолугих «темників» від брехливого офісу, який працює в інтересах російської федерації заради власної наживи.

Ермака питають:

- Чи дійсно начальник ГУР Міноборони Бурба вимагав, щоб усі учасники наради, на якій обговорювали спецоперацію, пройшли поліграф?

Ермак: Мені про це нічого невідомо. Але, переконаний, що це також не відповідає дійсності, і є частиною дезінформаційної атаки, мета якої – розкол українського суспільства.

Всі розуміють, що ця відповідь означає, ермак спалився на брехні. Далі буде..."

Не чіпайте ермака, бо путін нападе) Чергові нікчемні відмазки з недолугих «темників» від брехливого офісу, який працює...

Posted by Geo Leros on Wednesday, August 19, 2020

Раніше Українці повідомляли, що колишній багаторічний «смотрящий» Києва Вадим Столар організував крадіжку 12 тросів необхідних для будівництва Подільсько-Воскресенського моста. Мета даної політичної провокації полягає в підриві напередодні виборів авторитету чинного глави Києва Віталія Кличка, який планував найближчим часом завершити будівництво моста. Кличко вже звернувся в поліцію з вимогою затримати злодіїв та надав докази, в т. Ч. Записи відеокамер, пише Відкрита Україна.

Віталій Кличко та Вадим Столар
Віталій Кличко та Вадим Столар

Близька до Столар компанія ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія» задіяла силовий сценарій. Найняті «ТІТУШКИ» і кримінальні елементи вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів (троси для моста). Таким чином Столар мстить Кличко за те, що останній фактично вигнав «смотрящего» з насиджених корупційних місць.

Поліція вже провела обшуки в ТОВ «Інжинірингова бруківка компанія», яка вивезла ванти (троси) з Подільсько-Воскресенського моста. Джерела «Відкритої України» в правоохоронних органах повідомляють, що за підсумками обшуку очікується вручення підозри про вчинення злочину власнику «Інжинірингова бруківка компанія» Вадиму Столар.

В історії з вкраденими вантами показово притягнення народного депутата Гео Лерос, який вигороджує компанію Столара ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія». Гео Лерос раніше притягувався Столар і ще одним колишнім чиновником КМДА часів Януковича Андрієм Вавриш для оприлюднення скандальних плівок прослуховування брата глави офісу президента Андрія Єрмака. Пізніше Гео Лерос задекларував доходи в розмірі 20 млн. Грн і наявність інших дорогих матеріальних цінностей.

У ЗМІ звертали увагу на те, що ці кошти Гео Лерос міг отримати від Столара і Вавриша за оприлюднення компрометуючих записів проти глави Офісу президента Андрія Єрмака. Дійсно матеріальний добробут Гео Лероса істотно зросла і згідно з декларацією Лерос є власником великої квартири (330 кв. М) в центрі Києва, частки в двох невеликих - по 40 метрів кожна, 96 картин, трьох пар годинників Rolex і одного Chopard, колекції з 20 фотоапаратів Leica, 49 біткоіни (10 млн. грн.), двох однакових автомобілів BMW 2014 року, Ford Capri 1980 року, в банку у депутата 325000 доларів, 97 000 євро та майже мільйон гривень, ще 315 000 доларів депутат позичив.