У Анастасії Волочкової нові проблеми. Якийсь Владислав Фоменко, який назвався коханцем балерини, подав на неї до суду, звинувативши її в тому, що його життя покотилося під укіс після зв'язку з нею.

Читайте нас у Google News!

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Ще кілька місяців тому якийсь Владислав Фоменко на всю країну розповів, що у нього нібито був роман з Анастасією Волочковою. Нібито вони жили разом з жовтня 2014 року по травень 2015 року, і артистка нібито від нього навіть завагітніла. У підсумку з балериною вони розійшлися, дитини він так і не побачив (та й взагалі не впевнений, що він був). Але найприкріше, як вважає Фоменко, що йому довелося розплатитися за ремонт в будинку балерини. Чоловік погрожував подати в суд на Анастасію Волочкову.

І своє слово він стримав. У Красногорському суді був зареєстрований позов, який поштою відправили балерині і адвокату Юлії Вербицької. У документах Владислав Фоменко стверджує, що Анастасія Волочкова їм підло скористалася: нібито попросила залучити знайомих будівельників, щоб вони зробили ремонт в її новому будинку. Робочі оцінили роботи в 30 мільйонів рублів, артистка нібито гарантувала оплату. Але під кінець робіт, нібито перебуваючи напідпитку, Анастасія вигнала роботяг, припинивши з ними все відносини. І тепер Фоменко стверджує, що сам оплатив всю суму.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Журналісти з'ясували, так званий коханець балерини не раз був судимий. На його рахунку грабіж, погроза вбивством або заподіянням тяжкої шкоди здоров'ю і шахрайство. До речі, як стверджує сам Фоменко, ситуація, яка привела його за ґрати, пов'язана з боргами, в які він заліз через Волочкової. Після звільнення він намагався зв'язатися з балериною, але всі його спроби не увінчалися успіхом.

Тепер чоловік вимагає з Анастасії Волочкової та її адвоката Юлії Вербицької 100 мільйонів рублів. У таку суму він оцінив моральну шкоду і страждання. У позові Владислав Фоменко поскаржився, що через цих двох дам "все життя пішло під укіс" і з нього "зробили посміховисько".

Адвокат Юлія Вербицька прокоментувала дії чоловіка: "Позов став неприємною несподіванкою. Ми думали, що все обмежиться ток-шоу, але раз так, то з задоволенням чекаємо суду".