Мустафа Найєм на своїй сторінці в «Фейсбук» задається питанням - а де все прихильники Олександра Лукашенко в Білорусі?

Читайте нас у Google News!

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Заступник гендиректора Укроборонпрому також задається питанням - невже ці люди просто поховалися, як це зробили в Україні в 2014 році Медведчуки, Ляшко, Ківи, Рабинович, Дубинський, ще не так давно закликали вчитися у сусіда, як потрібно вбивати протестувальників і калічити активістів?

Подивіться на фотографії, зроблені останнім часом в Мінську. Ви бачите в розділі колон протестуючих Джозефа Байдена, Джорджа Сороса, або, може, якихось ілюмінатів? Правильно, не бачите, оскільки їх там дійсно немає. Білорусь сьогодні - це реальний доказ тупості міфу для лохів про «соросятах», які, нібито, всім заважають нормально жити, і в усьому винні.

У Білорусі іноземних фондів немає вже давно. Також там відсутні незалежні ЗМІ. Там навіть посла Сполучених Штатів немає, а є тільки лише тимчасовий повірений. Так чому зразкового і сильного лідера, кумира багатьох, зносять прямо на очах без всяких грантів і допомоги від посольств іноземних держав? відповідь очевидна - на протести вийшли прості люди, яких уже дістала тупість і жорсткість ідейного близнюка Януковича.