Народні депутати України вже спланували свої літні відпустки і розповіли журналістам, куди планують відправитися в цьому році. Також стало відомо, хто і скільки витратить на свій відпочинок.

Про це йдеться в сюжеті на телеканалі "Україна 24".

Так, наприклад, депутат від фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко планує поїхати в рідне місто Одесу. При цьому він зазначив, що не хоче витрачати багато грошей на відпустку. Так, за житло платити він не буде, а ходити в заклади громадського харчування теж не планує.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

Його політична опонентка Євгенія Кравчук зі "Слуги народу" також поїде цього літа до Одеси. Однак вона вважає, що на сьогодні відпочинок в Україні біля Чорного моря обходиться дорожче, ніж у Туреччині. Кравчук підкреслила, що зробила такий висновок після того, як порівняла ціни, але все одно прийняла рішення провести відпустку в Україні.

А ось депутат зі "Слуги народу" Ірина Верещук вирішила, що цього року замість відпочинку на морі поїде в Закарпаття. Варто зазначити, що депутати по-різному сформували бюджет для літньої відпустки. Так, хтось планує витратити 20 тис грн, а хтось 50 тис грн.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

Рекордсменом за видатками серед опитаних депутатів став голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Він запланував поїздку до Хорватії і готується викласти третину своєї річної зарплати у Верховній Раді.

Давид Арахамія. Фото: скріншот відео.
Давид Арахамія. Фото: скріншот відео.

"У моїй великій родині менше, ніж $5 тис., я не можу витратити - літак, квитки, готель... Буду і в Україні відпочивати, буду відпочивати в будь - якому місці, де зможу", - пояснив Арахамія.