Економічний експерт Юрій Атаманюк став гостем студії 112 каналу. Атаманюк зробив досить цікавий прогноз щодо політичного майбутнього України. На думку експерта, вже найближчим часом в Україні може змінитися прем'єр-міністр, і місце Дениса Шмигаля займе колишній президент України Петро Порошенко.

Читайте нас у Google News!

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Відповідаючи на запитання про місцеві вибори, які пройдуть найближчої осені, Отаманюк дав глибший прогноз. На його думку, партія "Слуга народу" буде тільки втрачати. Атаманюк зазначив, що" вільний електорат "і розчаровані в Зеленському і його партії люди забезпечать підтримку ОПЗЖ, партії Шарія і"європейської солідарності". Експерт вважає, що коаліція між "слугою народу" і "Європейською Солідарністю" є вже зараз, і надалі співпраця буде тільки поглиблюватися.

Атаманюк заявив, що план "Слуги народу" буде простим – зробити дострокові тільки парламентські вибори. У цих умовах Петро Порошенко отримає посаду прем'єр-міністра. "Тому якщо мова йде про якісь зміни в країні, потрібно робити дострокові вибори і президента, і парламенту. Це буде чесно", - резюмував Юрій Атаманюк.

Раніше повідомлялося про те, що до справи про картини Порошенко можуть повернутися. У фракції "європейська солідарність" кажуть, що ДБР і Генпрокуратура працюють тепер за вказівкою з офісу президента, оскільки виборцям Зеленського подобається, коли відкривають нові справи проти Петра Порошенка.