Про це він заявив в інтерв’ю lb.ua.

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

"Просто проблема поганої якості того чи іншого блага чи природнього якогось ресурсу лежить ось у чому: воно все потребує оновлення, заміни. Та сама станція в Бортничах, яка вічно на якійсь реконструкції, і так далі. Всі ці речі мають закладатися в тариф. Він, очевидно, має трохи вирости. І людям потрібно це пояснити й розказати, що краща якість може бути тільки шляхом невеличкого підняття тарифу. Але, на жаль, жоден управлінець не хоче вголос про це говорити. Тому що це одразу буде лупити по рейтингах", – сказав Притула.

Він зазначив, що хоче стати першим мером, який не брехатиме людям і розказуватиме, що проблеми якості води містяться у будь-якій площині крім тої, яка є безпосередньою відповідальністю місцевої влади.

"Я знаю одну ТЕЦ на території Київщини, яка смердить на пів області. Там уже тривалий час лежать дуже круті фільтри, які мають зберегти екологію від шкідливих викидів. Але монтаж цих фільтрів на підприємстві не проводять виключно з однієї причини – це збільшить тариф на послуги. Ніхто, ні одна влада не хоче ризикувати своїми рейтингами й бути тими засранцями, які змусять людей платити більше. Тому що всі хочуть голосувати за тих, хто пообіцяє, що буде менше”, – резюмував він.

Раніше фракція “Слуги народу” на своєму засіданні провела праймеріз кандидатів для участі у виборах київського міського голови. Перемогу здобула Ірина Верещук. #Букви розповідали, що про неї відомо.

11 серпня український шоумен, волонтер Сергій Притула заявив, що балотуватиметься в мери Києва від партії “Голос”.

12 серпня колишній народний депутат Борислав Береза заявив, що буде балотуватися в мери Києва, а його команда “ЕкоПартії” йде до Київради.

Сьогодні стало відомо, що колишній народний депутат, заступник київського голови ВО “Свобода” Андрій Іллєнко офіційно заявив, що йде в мери Києва.