Нещодавно кандидат у мери Києва заявив, що киянам необхідно збільшити тарифи. Після такого висловлювання Притулу просто закидали образами та порадили краще вивчати питання, перед тим, як розтуляти рота.

Читайте нас у Google News!

Сергій Притула
Сергій Притула

Зокрема, експерт у сфері ЖКГ Олександр Скубченко зауважив, що Сергій Притула зовсім не знає, про що говорить.

"Кандидат в мери Києва від грантоїдів Притула розповів, що проблему якості питної води треба вирішувати шляхом підвищення тарифів.

Який же казковий ідіот. Він навіть не розуміє, що єдина умова якості на ринку природних монополій - це державний контроль. І що якщо вода не якісна, то, можливо, хтось повинен трошки сісти в тюрму, а не тариф повинен трошки зрости.

Підніми тариф хоч в п'ять разів: немає контролю - немає стимулу до якості, є стимул тільки до крадіжок. Як сьогодні повсюдно.

Нормальний б заявив: давайте розберемося з тарифами, з економічною обгрунтованістю витрат і втрат, інвестицій в його структурі, розберемося з якістю, а потім будемо говорити про підвищення тарифів або про відповідальність за необґрунтовано завищені тарифи.

Ось ці Притула грантоїдських з 2014 року рулять в ЖКГ. Стала вода якісніше або тільки рахунки за неї більше стали?

Запитайте Притулу, що сьогодні в тариф закладено? А куди сотні мільйонів з держбюджету щорічно на програму "Вода питна" йшли? Чи не скаже - не знає.

Але вода неякісна, бо тариф низький".

Кандидат в мэры Киева от грантоедов Притула рассказал, что проблему качества питьевой воды надо решать путем повышения...

Posted by Александр Скубченко on Thursday, August 20, 2020