Український політолог і блогер Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, черговий «робочий день» президента чомусь викликає і сміх, і сльози одночасно.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Нарізав огірків, приніс пошту, попіарився за держкошти, поганяв фури з СБУ, і нарешті поганяв м'яч, закинувши смугастого в баскетбольне кільце. Ось так робочий тиждень і пройшов.

Політолог пише, то, що країна опускається все глибше у прірву - нікого з цієї «команди Зеленського» не цікавить. Що там Єрмак буде підписувати віддати Україну, що там в Білорусі робиться, що там з антирекордом по коронавірус - це все для Зеленського і його команди не цікаво, а ось поганяти м'яч і сфотографуватися з посилками - вони перші в строю.

Найцікавіше, що, коли лікарні на коронавірус було близько 500 чоловік в день, Зеленський щодня записував відеозвернення і розповідав, що він зі своєю командою майстра спорту з боротьби з коронавірусів, а, коли рахунок перевалив за 2 тисячі, то вже і відеоролики ніхто не записує, хто вважає, що і так зійде.

Андрій Смолій підкреслює, так і живемо вже майже півтора року при новій владі, яка як була майстрами спорту з піару, так такою і залишилася. Ось тільки з боку все це схоже, як в дурдомі.