Перший президент України Леонід кравчук дав голові держави дві поради: не звертати уваги на провокації та виконувати передвиборчі обіцянки.

Про свої поради та наставлення Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Дім". За його словами опозиція може нескінченно критикувати владу, але якщо певні діячі "ставлять палки у колеса"- це говорить тільки про наміри "роз'єднати зусилля".

"Я завжди казав: "Володимире Олександровичу, терпіння то велика політична сила, воля - для того, аби не піддаватись на провокації, а робити все, для об'єднання нації, щоб люди, незалежно від місця проживання, чули та слухали, та розуміли дії влади. Це перше. Ті обіцянки, що були дані вами під час виборів, треба впроваджувати та виконувати." - розказує Леонід Макарович.

Перший президент наголошує на тому що він підтримує Зеленського, бо той не засвітився у жодному корупційному скандалі.

"Я хочу, щоб всі знали – президент Зеленський, чому я його і підтримую, робить кроки в цьому напрямку ефективні, і не причетний сам, і це ніхто не може довести, як би не старався, в корупції. Тобто таке паршиве слово, яке ми часто вживали, що риба гниє з голови, ми можемо по відношенні до Зеленського викреслити».

Не дивлячись на позицію першого президента, рейтинг Володимира Олександровича продовжує падати.

Раніше "Українці" повідомляли що насправді може обвалити рейтинги Зеленського.

А також нещодавно "Українці" публікували інформацію про можливий майбутній переворот в країні.