Сьогодні допит п'ятого Президента України, народного депутата Петра Порошенка не відбувся, у зв'язку з заявленим клопотанням сторони захисту про його перенесення на наступний день. Про це повідомила Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, передає УНН з посиланням на повідомлення Офісу Генпрокурора.

"Щодо сьогоднішнього допиту підозрюваного, повідомляю - сьогодні він не відбувся, у зв'язку з заявленим клопотанням сторони захисту про його перенесення на наступний день. Сторона захисту просить з'єднати допит і обрання запобіжного заходу у один день. Слідство не бачить в цьому перешкод", - повідомила Ірина Венедиктова.

Щодо обрання запобіжного заходу, то, за словами Генпрокурора, судове засідання відбудеться завтра.

Раніше адвокат Порошенко Ігор Головань повідомив, що п'ятий Президент України, народний депутат Петро Порошенко не прибуде на допит до Державного бюро розслідувань 30 червня.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викликало на допит в якості підозрюваного п'ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка на 30 червня у справі за фактом можливого захоплення державної влади і невиконання рішення суду під час проведення конкурсу з відбору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя (ВСП) .

Як раніше повідомлялося, три виробництва проти Порошенка вже закрили.