Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що після закінчення його терміну перебування на посаді українські громадяни будуть пишатися їм. Він не має наміру ховатися від людей, як це робить більшість політиків в кінці своєї кар'єри.

Читайте нас у Google News!

Андрій Лозовий та Володимир Зеленський
Андрій Лозовий та Володимир Зеленський

Про це президент розповів в інтерв'ю інформаційному телеканалу Euronews.

"Я завжди буду залишатися просто людиною. Для мене дуже важливо, щоб після того, як я перестану бути президентом, я міг спокійно ходити по вулицях не тільки Києва, а й України. Я вже не кажу, щоб люди пишалися мною, - це самий високий результат ", - розповів Зеленський.

Глава держави зазначив, що протягом більше року перебування на посаді президента України завжди робив так, щоб його рідним не було за нього соромно. І це - головна оцінка його роботи.

Він розповів, що як глава держави, крім вирішення стратегічних проблем, стикається з щоденними викликами, на які також треба реагувати. Крім того, в країні йде війна.

"Війна на сході - вона не зупиняється, вона не як робочі дні - 5 разів на тиждень. Війна - вона кожен день. І кожен день є виклики і питання. На них треба шукати не просто відповіді, а результативні кроки. тому що від кожного з таких кроків залежить, скільки людей загинуло, скільки людей поранено, скільки людей саме ти, президент України, можеш особисто зберегти будь-якими шляхами: дзвінки, поїздки на фронт ", - розповів Зеленський.