Успешная украинская певица, рэп исполнительница Alyona Alyona порадовала публику праздничным постом. Она обратилась к украинцам со своим любимым мужчиной в честь большого праздника.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona разместили в своем аккаунте в Instagram.

"2021, ЩО ТИ НАРОБИВ⁉ Ти перевернув моє життя з ніг на голову. Ти підкинув мені купу різних випробувань та життєвих іспитів, але я безмежно вдячна за те, що ти подарував мені кохання всього мого життя. Тепер я можу ділитися своїми почуттями і проживати всі свої події разом з @yoxden Крутий рік… Я щиро бажаю, щоб 2022 був ще крутіший для всіх нас. Сьогодні ми с Денисом вітаємо вас вдвох і бажаємо вам: - подвійну дозу щястя - подвійну дозу здоров’я - подвійну дозу найяскравіших емоцій - щоб мрії здійснювалися вдвічі швидше - і працювалося вам вдвічі легшее Любимо вас і дуже міцно обіймаємо! Цілюлємо, з наступаючим Новим роком! Став лайк, якщо святкуєш Новий рік зі своєю другою половинкою", - подписан пост в социальной сети.

Фото Алены Алена
Фото Алены Алена

Украины, подписанные на страницу артистки, не сумели скрыть своих улыбок и принялись писать теплые отзывы под постом Алены.

"Щаслива разом з вами ви круті . З Новим роком", "с Новым годом, ребята!! Будьте счастливы))) Цилюлю) и обнимаю)", "цілюлю", "Ретро-естетика вогонь і ви така файна пара, щастя вам!", - пишут отзывы фанаты рэперши.

Комментарии на пост Алена Алена в Instagram
Комментарии на пост Алена Алена в Instagram

Напомним, что Алена Алена показала, чем занимается в ванной комнате.

Как ранее сообщал портал "Українці", Алена Алена показала, как она выглядела в юности.