Успішна українська співачка, реп виконавиця Alyona Alyona порадувала публіку святковим постом. Вона звернулася до українців зі своїм коханим чоловіком на честь великого свята.

Відповідну публікацію Alyona Alyona розмістили у своєму акаунті в Instagram.

"2021, ЩО ТИ НАРОБИВ⁉ Ти перевернув моє життя з ніг на голову. Ти підкинув мені купу різних випробувань та життєвих іспитів, але я безмежно вдячна за те, що ти подарував мені кохання всього мого життя. Тепер я можу ділитися своїми почуттями і проживати всі свої події разом з @yoxden Крутий рік… Я щиро бажаю, щоб 2022 був ще крутіший для всіх нас. Сьогодні ми с Денисом вітаємо вас вдвох і бажаємо вам: - подвійну дозу щястя - подвійну дозу здоров’я - подвійну дозу найяскравіших емоцій - щоб мрії здійснювалися вдвічі швидше - і працювалося вам вдвічі легшее Любимо вас і дуже міцно обіймаємо! Цілюлємо, з наступаючим Новим роком! Став лайк, якщо святкуєш Новий рік зі своєю другою половинкою", - підписаний пост в соціальній мережі.

Фото Олени Олена
Фото Олени Олена

України, підписані на сторінку артистки, не зуміли приховати своїх посмішок і почали писати теплі відгуки під постом Олени.

"Щаслива разом з вами Ви круті . З Новим роком", "З Новим роком, хлопці!! Будьте щасливі))) Цілюлю) і обіймаю)", "ціллюлю", "Ретро-естетика вогонь і ви така файна пара, щастя вам!", - пишуть відгуки фанати реперші.

Коментарі на пост Алена Алена в Instagram
Коментарі на пост Алена Алена в Instagram

Нагадаємо, що Олена Олена показала, чим займається у ванній кімнаті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена показала, як вона виглядала в юності.