Известная украинская и крымскотатарская певица, победительница масштабного шоу "Евровидение" и участница "Танцев со звездами" Джамала рассказала о воспитании. Артистка рассказала о том, какой она человек, и поблагодарила фанатов за поддержку.

Соответствующую публикацию Джамала разместила в своем аккаунте в Instagram.

"З дитинства нас так виховують, що завжди важко відмовляти людям. О, я точно знаю, як за це відчувається провина. Здається, я маю всім подобатись та жити в рамках норми. Хіба? Я — та людина, яка постійно себе їсть, корить за будь-яку помилку. Просто за те, що живу. Але з кожним новим роком я відчуваю, як працюю над собою в цьому напрямку. Стаю ще більш самостійною та впевненою у собі. І кожного року відчуваю як свою надздібність змогу все менше і менше звертати увагу на думки та поради всіх навколо", - написала украинская певица Джамала.

По словам артистки, делать то, что нравится, - всегда очень тяжело, но так можно выжить. Также Джамала обратилась к поклонникам, написав слова благодарности в их адрес.

Фото Джамалы
Фото Джамалы

"В кожного мрія, в кожного віра своя. І, навіть, коли здається, що цей світ навиворіт — я вам дякую, що зі мною. Дякую, що сприймаєте мене такою, як є. Іншої не буде. Хочу, щоб Новий рік 2022 приніс нам розуміння та близьких людей, яким не потрібно нічого доводити. Вони просто нас люблять. Просто за те, що ми є. Обіймаю, ваша Джа", - также добавила в своем посте известная исполнительница.

Напомним, что про украинскую певицу Джамалу рассказали много неожиданных и интересных фактов.

Как ранее сообщал портал "Українці", популярная артистка Джамала рассказала о тяжелом разрыве.

Также портал "Українці" писал, что певица Джамала сделала откровенное признание на публику.