Відома українська та кримськотатарська співачка, переможниця масштабного шоу "Євробачення" та учасниця "Танців з зірками" Джамала розповіла про виховання. Артистка розповіла про те, яка вона людина, і подякувала фанатам за підтримку.

Відповідну публікацію Джамала розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"З дитинства нас так виховують, що завжди важко відмовляти людям. О, я точно знаю, як за це відчувається провина. Здається, я маю всім подобатись та жити в рамках норми. Хіба? Я — та людина, яка постійно себе їсть, корить за будь-яку помилку. Просто за те, що живу. Але з кожним новим роком я відчуваю, як працюю над собою в цьому напрямку. Стаю ще більш самостійною та впевненою у собі. І кожного року відчуваю як свою надздібність змогу все менше і менше звертати увагу на думки та поради всіх навколо", - написала українська співачка Джамала.

За словами артистки, робити те, що подобається, - завжди дуже важко, але так можна вижити. Також Джамала звернулася до шанувальників, написавши слова подяки на їхню адресу.

Фото Джамали
Фото Джамали

"В кожного мрія, в кожного віра своя. І, навіть, коли здається, що цей світ навиворіт — я вам дякую, що зі мною. Дякую, що сприймаєте мене такою, як є. Іншої не буде. Хочу, щоб Новий рік 2022 приніс нам розуміння та близьких людей, яким не потрібно нічого доводити. Вони просто нас люблять. Просто за те, що ми є. Обіймаю, ваша Джа", - також додала у своєму пості відома виконавиця.

Нагадаємо, що про українську співачку Джамалу розповіли багато несподіваних і цікавих фактів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Джамала розповіла про важкий розрив.

Також портал "Українці" писав, що співачка Джамала зробила відверте зізнання на публіку.